טיפלה

טל קבסה

הי, אני טל ואת כל מה שאני יודעת למדתי מילדים.

אני מטפלת, יזמית ומייסדת טיפל’ה (מבית מאמאי- רפואה הוליסטית לילדים)- הקליניקה ההוליסטית לטיפול בתינוקות וילדים.

את הקריירה המקצועית שלי השקעתי בחקירה וניסיון להבין את עולמם של תינוקות וילדים. חקירה שהובילה לפתוח גישה הערכתית וטיפולית הנקראת “רפואה הוליסטית לילדים”- השאובה מעולמות תוכן שונים אליהם נחשפתי במהלך כמעט שלושה עשורים ומאלפי ילדים ומשפחות שליוויתי וטיפלתי בהם לאורך השנים, וכמובן מאתגרי ההורות שלי לשתי בנותי.

אני מאמינה גדולה בחיבורים- בין אנשים, בין גישות, בין מקורות ידע. כל הוויתי מתקיימת בחיבור השואב את כוחו מידע טבעי וקדום וידע עדכני, ומתוך הבנה שבינהם יש מאגר גדול של תבונה וכוח. לכן לאורך השנים השקעתי את כל המאמצים בחיבור בין דיספלינות- גישות טיפול השאובות מעולם הרפואה המשלימה והרפואה הקונבנציונאלית, עולם הספורט והחינוך.

המסע שלי הוא מסע של רבים. רבים המאמינים כי יש לנו חובה חברתית, ערכית ומוסרית להציע לילדים שלנו את כל מה שהם זקוקים לו לטובת ההתפתחות והגדילה שלהם כבר מגיל הלידה. מסע של רבים המאמינים כי יש מקום לדעות, לגישות, לתפיסות ובלבד שהמטרה שלהם היא להיטיב ולקדם.

אני מזמינה אתכם באהבה להיות חלק מהמסע של כולנו. המסע למען עתיד החברה שלנו.

מאיר כהן

סוכן ביטוח ובעלים של סוכנות  ביטוח מהגדולות בארץ במגזר הפרטי. מתמחה בפיתוח מוצרי ביטוח ושירותים נילווים הן ללקוחות המגזר העיסקי והן בביטוחי הפרט.

דילוג לתוכן