טיפלה

ראשי > אודות

אם אתם.ן כאן כנראה שגם אתם מרגישים קצת לבד. מבולבלים מעומס מידע ומתמודדים עם שאלות מהותיות- האם התינוק מתפתח כראוי? איך יודעים מתי לקחת את הילד לטיפול? האם הכל באמת יסתדר מעצמו? למה זה כל כך קשה? ומה אנחנו יכולים לעשות כדי לעזור לילד שלנו?

אלו בדיוק הסיבות שבגללן הקמנו את טיפלה- הקליניקה ההוליסטית לטיפול בתינוק ובילד. בטיפלה אנו מציעים מענה מותאם צרכים לתינוקות וילדים תוך התבוננות מערכתית על צורכי התא המשפחתי כולו. אנחנו מאמינים שכשמשלבים כוחות כוח ההשפעה גדל, לכן אצלנו לכל ילד יש “כפר שלם” שמטפל בו- מתאם טיפול case manager, מטפל וההורים. מודל העבודה הציוותי מאפשר לנו להכיר אתכם ואת הילד שלכם בצורה המיטבית ולפעול ביחד להשגת המטרות שלכם -קידום ההתפתחות והתפקוד של הילד, והובלת שינויים במשפחה.

טיפלה פועלת על פי גישת חמש התשתיות המציעה מודל טיפולי הוליסטי- מעקב אחר התפתחות, איתור מוקדם של קשיים, מענה טיפולי מקדם עבור התינוק והילד, ומערכת ליווי תומכת להורים.

הגישה פותחה ע”י טל קבסה במשך למעלה משני עשורים ומיושמת בהצלחה במאות רבות של משפחות.

אנו פועלים מתוך כבוד לילדים ואמונה ביכולות הפנימיות שלהם. שני ערכים אלו מאפשרים לנו לשים את צרכי הילד לנגד עינינו ומניעים .אותנו ליצירת דרכי טיפול מותאמות אישית

sign

טל קבסה- יזמית, מנכ”ל ומייסדת

הצוות שלנו

ירדן בן יקר- מטפלת

טל קבסה- מייסדת ומנכ”ל

עינת מזרחי – מתאמת טיפול

אורית אקרמן – מתאמת טיפול

ספיר מורגוליס – מתאמת טיפול

לוטם לם- מטפלת

איילת קרולפלד- אחות טיפת חלב ויועצת הנקה

ד”ר אורנה גריבובה Phd – חוקרת מח

חנה נווה- מטפלת

אורית אסולין- מטפלת

איילת לוינסון- מטפלת

ליהי נזרי- מטפלת

מאי מרום- מטפלת

דילוג לתוכן